Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Grasz… tym razem nie o staż!

Ruszyła jesienna edycja projektu specjalnego konkursu „Grasz o staż” pod hasłem „Grasz… tym razem nie o staż”!

W tym roku, po raz pierwszy wszystkie osoby zainteresowane konkursem „Grasz o staż” już jesienią mają szansę wygrać cenne nagrody w projekcie specjalnym „Grasz… tym razem nie o staż”.

Konkurs „Grasz o staż” jest skierowany do studentów starszych lat oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia. Wielokrotnie jednak spotykaliśmy się z dużym zainteresowaniem konkursem również wśród studentów młodszych lat. Wychodząc im naprzeciw postanowiliśmy przygotować jesienny projekt specjalny, do którego zapraszamy wszystkich studentów niezależnie od roku czy kierunku studiów, jak również absolwentów. Tak właśnie powstał „Grasz… tym razem nie o staż” – mówi Anna Budzich, koordynator konkursu w PwC.

Na zwycięzców konkursu czekają takie nagrody jak: wycieczka zagraniczna organizowana przez biuro podroży TUI Polska, szkolenia specjalistyczne prowadzone przez firmę Microsoft oraz StrictWise, kursy językowe organizowane przez szkołę językową Speak Up, pióra wieczne ufundowane przez firmę NewellRubbermaind oraz zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer.

Aby zagrać o nagrody wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i do 29 listopada 2010 r. rozwiązać test – odpowiedzieć na 10 krótkich pytań – 9 testowych i jedno pytanie otwarte. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.grasz.pl.

* * *

„Grasz o staż” jest konkursem organizowanym przez PwC oraz „Gazetę Wyborczą”, w którym młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki
w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych w Polsce
i zagranicą. Dodatkowo na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy. Do udziału w „Grasz o staż” organizatorzy zapraszają studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich, III, IV, V roku jednolitych studiów magisterskich oraz I i II roku studiów uzupełniających, jak również absolwentów do 30 roku życia.

Kolejna, 16. odsłona konkursu rusza już 7 lutego 2011 r.