Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

I Ogólnopolska Konferencja Studencka Neuronus

11-13 kwietnia w murach Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się pierwsza Ogólnopolska Konferencja Studencka Neuronus.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, zaczynających dopiero swoje życie naukowe, związanych z tematyką neuroscience (zatem nie tylko biologów, ale także medyków, psychologów, oraz wszystkich zainteresowanych tematyką neuronauki).

Konferencja będzie zawierała różnego rodzaju wystąpienia, podczas których nasi goście mogliby prezentować zarówno swoje własne badania, jak też szeroko rozumiane zainteresowania związane z powyższą dziedziną. Tak szeroka tematyka wystąpień będzie niewątpliwie szansą na wzajemne poznanie środowiska, jak też źródłem inspiracji do dalszych wspólnych poszukiwań. Jest to także stworzenie swego rodzaju szansy, na stopniowe wkraczanie w poważny świat nauki.

Oprócz prelekcji w ramach konferencji odbędą się sesje plakatowe, a także kilka otwartych wykładów profesorów, tudzież doktorów, którzy swoją aktywność naukową poświęcili rozwojowi badań nad układem nerwowym.

Więcej informacji : www.neuronus.pl