Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie

Każdy moment jest odpowiedni, aby pomyśleć o swojej przyszłości i rozpocząć planowanie swojej kariery zawodowej. Sprzyjać temu mogą organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST Kraków IX Inżynierskie Targi Pracy, które odbędą się 14 marca na Hali TS Wisła przy ul. Reymonta w Krakowie.

Inżynierskie Targi Pracy to spotkanie pracodawców ze studentami i absolwentami krakowskich uczelni technicznych, które przybliża młodym osobom środowisko gospodarcze, umożliwiając im lepszy start na rynku pracy. Na targach zaprezentuje się ponad 50 wystawców, wśród nich m.in. IBM, Metrosoft, Geofizyka Kraków, Pilkington, BOSCH, Capgemini, Masterfoods Polska, Philips, Whirlpool.
Studenci (nie tylko kierunków technicznych) będą mieli szansę zapoznać się z bogatą ofertą pracy, stażów i praktyk oraz wziąć udział w prezentacje poszczególnych firm. Targi są także okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami firm. W trakcie indywidualnej rozmowy można zebrać cenne informacje na temat rekrutacji, stawianych wymagań i oczekiwań wobec kandydatów oraz uzyskać odpowiedź na każde pytanie.
Więcej informacji na stronie: www.itp.BEST.krakow.pl