Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juwenalia Politechniki Warszawskiej

Święto studentów Politechniki Warszawskiej już coraz bliżej! Szykujcie się na wybuch euforii, moc koncertów oraz falę energii już 18 i 19 maja 2018 r. na Stadionie Syrenki.

 

Juwenalia to przede wszystkim dwa dni wypełnione muzyką i zabawą płynącą w tym roku z więcej niż jednej sceny! Koniecznie odwiedźcie Electronic Music Stage Powered by PURE FESTIVAL, która oderwie Was od rzeczywistości i zapewni niezapomniane doznania. Dodatkowo będzie można posłuchać artystów z całej europy na Scenie Liveurope. Natomiast na scenie głównej czekają na Was następujące gwiazdy:

 

18 maja (piątek)

MITH

GRUBSON

ORGANEK

KULT

 

19 maja (sobota)

MY OWN WASTELAND

MAŁPA

KRZYSZTOF KRAWCZYK

ŁĄKI ŁAN

WILKI

Aby umilić oczekiwanie na najlepsze juwenalia przygotowaliśmy również trwający aż 10 dni Tydzień Kultury Studenckiej, potocznie zwany Tygodniem z Magnesem Jackiem. Co tam na Was czeka? Wachlarz możliwości jest ogromny! Zaczynając od wyjścia do teatru, przez specjalnie przez nas przygotowany escaperoom, aż po tradycyjną Juwenaliową Grę Miejską. Będziecie mieli również możliwość wyskoczyć na trampoliny, zagrać w golfa na Stadionie Syrenki czy przyjść na spotkanie z tajemniczą jeszcze gwiazdą.

 

Wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy, zapraszamy wszystkich pełnoletnich fanów dobrej zabawy!