Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konferencja Project Engineering 6-7 maja

To już jest piąta! edycja Konferencji Project Engineering, którą organizujemy w ramach zajęć Koła Naukowego PMArt.

Tradycją i misją naszego wydarzenia jest poznawanie i dzielenie się wiedzą doświadczonych i posiadających nieprzeciętne umiejętności Project Managerów. Konferencja PE daje nam niepowtarzalną okazję do spotkania się z profesjonalistami i wysłuchania mądrości i porad osób, które w swoim fachu są najlepsze.


Wydarzenie dedykujemy głównie studentom zainteresowanym i wiążącym swe cele zawodowe z tematyką zarządzania projektami. Jednak należy pamiętać, że zarządzanie projektami jest kategorią bardzo rozbudowaną. Spotykamy się z nim również na co dzień w swoim życiu, chociażby realizując najprzyjemniejszy w roku projekt o nazwie „wakacje”.

Stawiamy na interaktywne warsztaty, oparte o case studies oraz panele dyskusyjne. I tu po raz kolejny zwracamy uwagę na możliwość poszerzenia siatki kontaktów, zaczynając od uczestników Konferencji po samych prelegentów.

W tym roku realizujemy 3 bloki tematyczne :

1. Zarządzanie projektami– ryzykowna gra

2. Inżynier sukcesu – nie graj w ciemno

3. Projekt IT – kiedy innowacje wchodzą w grę

Jeśli jesteś z natury osobą proaktywną,  maratończykiem w wyścigu po realizację marzeń zawodowych i prywatnych, bądź lubisz efektywnie spędzić czas, to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie! Po udziale możesz zdobyć certyfikat uczestnictwa w naszym wydarzeniu i wzbogacić swoje CV.

Termin: 6-7 maja 2015

Miejsce: Gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Warszawa, ul. Koszykowa 75

 

Po więcej informacji zapraszamy na temat prelegentów oraz partnerów zapraszamy do śledzenia naszej strony http://projeng.pl/ oraz fanpage’a na facebooku https://www.facebook.com/project.engineering