Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

LET’S BEGIN THE TAX GAME | PRZEDŁUŻONA REJESTRACJA

Rejestracja do konkursu podatkowego Tax’n’You 2017 została przedłużona do 7 maja. Na zwycięzców czekają oferty płatnych praktyk lub pracy w jednym z biur KPMG w Polsce oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla najlepszej trójki finalistów nagrody finansowe: 5000 zł, 3000 zł i 2000 zł. Warto spróbować swoich sił i rozpocząć karierę w charakterze doradcy podatkowego.

Tax’n’You to coroczny konkurs z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Konkurs skierowany jest do:

  • studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,

  • studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich,

  • studentów l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,

  • absolwentów, którzy ukończyli studia magisterskie w 2016 roku.

Aby wziąć udział w konkursie Tax’n’You, należy wejść na stronę kpmg.taxandyou.pl i do 7 maja wypełnić formularz rejestracyjny oraz rozwiązać ankietę konkursową. Na podstawie udzielonych odpowiedzi i czasu rozwiązania ankiety do finału zostaną zakwalifikowane 24 osoby, które 19 maja wezmą udział w finale w Warszawie. Na rozgrywkę finałową składają się trzy zadania: kazus wraz z prezentacją, panel dyskusyjny oraz znajomość terminologii podatkowej. Uczestnicy będą pracować
w grupach, jednak ich starania będą oceniane indywidualnie przez Kapitułę Konkursu. Na 24 finalistów czekają umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz nagrody finansowe dla najlepszej trójki (I miejsce – 5000 zł, II miejsce – 3000 zł, III miejsce – 2000 zł).

Rejestracja do konkursu została przedłużona do 7 maja.

Więcej informacji na stronie: kpmg.taxandyou.pl