Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Masz serce do IT? Dołącz do zespołu Sygnity!

Sygnity po raz kolejny otwiera program staży dla studentów kierunków informatycznych, którzy chcieliby rozpocząć karierę zawodową i zdobyć doświadczenie w firmie będącej wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych w Polsce.

Już w lipcu wybrani w procesie rekrutacji studenci zostaną zaproszeni na trzymiesięczny, płatny staż do jednego z biur Sygnity, znajdujących się w 15 miastach w Polsce. Dołączą oni do zespołu doświadczonych profesjonalistów i zdobywać będą doświadczenie w branży IT pod okiem ekspertów w swojej dziedzinie. W tym roku studenci będą mieli okazję pracować przy projektach z obszaru bankowo-finansowego, publicznego, energetycznego oraz integracji. – Nasze rozwiązania stosowane są przez większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe czy koncerny energetyczne. Zatrudnieni przez nas stażyści zdobywają więc doświadczenie zawodowe pracując przy dużych, prestiżowych projektach dla ważnych instytucji, takich jak np. Narodowy Bank Polski – zapewnia Michał Lewczuk, menedżer ds. Marki Pracodawcy Sygnity.

Program stażowy jest nie tylko znakomitą okazją na zdobycie cennego doświadczenia w branży, ale także szansą na nawiązanie dłuższej współpracy i możliwość stałego zatrudnienia. Każdy ze stażystów ma swojego opiekuna, który czuwa nad jego pracą i dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym. Po stażu przekazywana jest informacja zwrotna na temat pracy stażysty i ewentualnych obszarów rozwoju.  – Szukamy ludzi z pasją, nie bojących się nowych wyzwań,  potrafiących pracować w zespole. Co roku zatrudniamy około 50 nowych stażystów, a ponad połowa zostaje z nami na dłużej – komentuje Lewczuk.
Do programu stażowego aplikować można do końca czerwca. Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne dostępne są pod linkiem:

http://www.sygnity.pl/kariera