Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Najlepsze uczelnie z całej Europy!

Już 27 października w Warszawie!

27 października (wtorek) już po raz drugi w Warszawie odbędą się Targi magisterskie Master & More. Targi będą odbywać się w Centrum Nauki Kopernik w godzinach 10.00 – 16.00.

Targi Master & More to prestiżowe targi organizowane w kilku krajach Unii Europejskiej, które co roku cieszą się ogromną popularnością wśród europejskich studentów. Oferta targów skierowana jest do osób pragnących poznać ofertę najlepszych zagranicznych i polskich uczelni, gdyż pamiętajmy, że studiowanie na wymarzonym kierunku czy to w Europie czy Polsce jeszcze nigdy nie było tak proste.

Oferta targów skierowana jest do studentów studiów licencjackich, którzy jeszcze nie mają planu na siebie, ponieważ targi pozwolą na ogólne zorientowanie się wśród tysięcy kierunków studiów II stopnia Targi Master & More to również doskonałą oferta dla tych, którzy skoncentrowani są na. konkretnej dziedzinie, ponieważ targi pomogą w rozpoznaniu właściwego kierunku. Wreszcie Targi Master & More są również dla tych, którzy już wiedzą, co chcą studiować, ponieważ pozwolą na ostatnie sprawdzenie planów na studia magisterskie. Na targach swoją ofertę przedstawią najlepsi wystawcy. Uniwersytety, szkoły wyższe i szkoły biznesowe z Polski i z Europy zaprezentują na targach ponad 1500 kierunków studiów II-go stopnia, podyplomowych i MBA.

Oprócz bogatej oferty wystawców, targi warto odwiedzić również z powodu możliwość wzięcia udziału w licznych prezentacjach ekspertów. Wystarczy wejść na stronę www.master-and-more.pl i się zarejestrować na wybraną prezentację. Strategia wyboru studiów, finansowanie studiów w Polsce i za granicą, praktyki za granicą to tylko nieliczne spośród wielu tematów prezentowanych na Targach. Oprócz prezentacji ekspertów, będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z przedstawicielami różnych instytucji.

Targi Master & More to doskonała oferta dla osób pragnących studiować na wymarzonym kierunku. Wystarczy wejść na stronę targów, dokonać rejestracji swojego udziału i zaplanować swoją wizytę. Rejestracja jest bezpłatna, więc już teraz warto zgłosić swój udział.