Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nokia STILL Connecting People

NOKIA się sprzedała – takie zdanie krąży w Internecie niczym mantra. Niby wszystko się zgadza, bo przecież Microsoft odkupił od fińskiego giganta dział odpowiedzialny za produkcję telefonów. Jednak wartym podkreślenia jest fakt, że pod słowem NOKIA kryje się znacznie więcej.

Nokia od zawsze kojarzy się z czymś solidnym, wręcz niezniszczalnym. Jej sztandarowy produkt – Nokia 3310 jest niemalże synonimem wytrzymałości – każdy, kto był użytkownikiem tego modelu wie, jak wiele wysiłku potrzeba, żeby go zepsuć.

Mimo to, prawdziwa siła Nokii od zawsze tkwiła w czymś znacznie poważniejszym, produkcja telefonów była jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Najpotężniejsza, na pierwszy rzut oka niewidoczna część to mobilna transmisja szerokopasmowa – od pierwszego na świecie połączenia w sieci GSM, po pierwsze połączenie LTE – dyktujemy standardy w komunikacji mobilnej.


Nokia w Krakowie

Kraków to szczególne miejsce dla Nokii – tutaj znajduje się Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym tworzone są i testowane nowe produkty dla różnych generacji sieci komórkowych: 3G, 4G oraz 5G. 15 lat doświadczenia w rozwijaniu najnowszych systemów telekomunikacyjnych daje nam mocne podstawy do wdrażania najnowszych technologii w telefonii komórkowej.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie – obecnie zatrudniamy ponad 500 pracowników i pracujemy w dwóch lokalizacjach. W naszych szeregach znajdują się zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są niejako filarami naszego krakowskiego oddziału, jak i osoby młode, pełne pasji i chęci do pracy.

Oferujemy pracę nad najnowszymi technologiami – nasi specjaliści tworzą produkty, które trafiają do użytkowników na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby były one najlepsze w swojej kategorii.

Aplikować można przez stronę www.nokiakrakow.pl – zakładka kariera