Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Olsztyńscy studenci mają swój portal

Studiujesz w Olsztynie? To miejsce musisz koniecznie odwiedzić! W sieci pojawił się właśnie nowy portal studencki – student.wm.pl. Znajdują się na nim informacje ze wszystkich uczelni, zdjęcia, filmy oraz niezbędnik studencki

– Cel, który nam przyświeca, to aktualność – mówi Tomasz Kaliszewicz, współtwórca portalu. – Nie chcemy robić kolejnego „betonowego” informatora, strona musi żyć. Dzięki aktualnym informacjom, ciekawym artykułom, zdjęciom i multimediom mamy zamiar stać się stałym punktem podczas studenckich wirtualnych wędrówek.
Student.wm.pl to nie tylko UWM! To również inne uczelnie zrzeszające studentów, takie jak OSW, WSIiE TWP, OSWIiZ oraz WSP! Jak podkreślają twórcy serwisu, tutaj znajdzie się miejsce dla każdego.
Redakcja serwisu w dalszym ciągu liczy na poszerzenie. – Nasze łamy otwarte są na wszystkie osoby, mające coś do powiedzenia – mówi Łukasz Cichowicz, współzałożyciel portalu. – Pisz, fotografuj, nagrywaj, komentuj. Nie zgiń w szarej masie studentów, zostaw po sobie ślad!– przekonuje.