Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Poszukiwani krakowscy wolontariusze z pasją

Stowarzyszenie Skrzydła – Centrum Terapii, Sztuki i Integracji w Krakowie pilnie poszukuje wolontariuszy z wykształceniem psychologicznym lub pedagogicznym oraz miłośników teatru.

Stowarzyszenie specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów twórczych i psychologicznych przy użyciu technik: Forum Theater, Playback Theater, psychodrama wg Moreno, socjometria oraz role playing.

Przy Stowarzyszeniu działa również integracyjna grupa teatralna Teatr trochę Inny, w której aktorami są osoby i grupy zagrożone wykluczeniem społecznym (osoby niepełnosprawne fizycznie, psychicznie i intelektualnie, młodzież, seniorzy itp.). Obecnie w przygotowaniu jest spektakl oparty na jednoaktówkach Samuela Becketta, w którym aktorami są osoby niepełnosprawne fizycznie i intelektualnie.

„Skrzydła” poszukują obecnie:

1)      Wolontariusza do opieki pedagogicznej w ramach Programu Młodzież

2)      Opieki pedagogicznej dla dorosłych osób niepełnosprawnych podczas wyjazdów na międzynarodowe festiwale teatralne

3)      Wolontariuszy do pomocy przy obsłudze spektakli „Teatru Trochę Innego”

 Wymagane jest wykształcenie pedagogiczne lub psychologiczne. Dodatkowym atutem jest znajomość języków obcych i zainteresowanie teatrem.

 

Kontakt:

 

Stowarzyszenie Skrzydła

Centrum Terapii, Sztuki i Integracji

31-836 Kraków

os. Jagiellońskie 34/35 A

telefony: 0-12 649 78 46; 0 507 153 679

e-mail: teatrtrocheinny@wp.pl