Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Powalcz o 50 000 Euro!

22 października rusza II edycja „Eureko – Akademii Przyszłości”, ogólnopolskiego konkursu dla studentów państwowych i prywatnych szkół wyższych w Polsce. Organizatorem konkursu jest Eureko, europejska grupa ubezpieczeniowa.

Zwycięzca otrzyma nagrodę do wykorzystania na dalsze kształcenie i rozwój. Będzie to stypendium w wysokości do 50 000 euro oraz roczny, płatny staż w jednej ze spółek Grupy Eureko w Europie.
– Duże zainteresowanie zeszłoroczną edycją konkursu, do którego przystąpiło wtedy ponad tysiąc studentów z całej Polski, utwierdziło nas w przekonaniu, że powołanie akademii było dobrym posunięciem. Mam nadzieję, że druga edycja będzie równie udana i weźmie w niej udział jeszcze więcej osób, marzących o zagranicznych studiach i międzynarodowej karierze – mówi Michał Nastula, prezes zarządu Eureko Polska.
„Eureko – Akademia Przyszłości” to konkurs wiedzy o zarządzaniu i ekonomii. Mogą w nim wziąć udział wszyscy studenci, którzy nie ukończyli 26 lat.
Pierwszym etapem konkursu będzie test kwalifikacyjny znajdujący się na stronie internetowej www.eureko-akademiaprzyszlosci.pl, aktywny w dniach 22–29 października. 150 osób, które osiągną najlepsze wyniki, przejdzie do kolejnej rundy, którą będzie test pisemny. Do trzeciego etapu zostanie zaproszonych 20 osób. Uczestnicy zostaną wtedy podzieleni na pięcioosobowe zespoły i będą rywalizować ze sobą podczas debat oxfordzkich. Zwycięski zespół zakwalifikuje się do finałowego quizu, który wyłoni zwycięzcę.
 

Źródło: www.eureko-akademiaprzyszlosci.pl