Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praktyki w Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy zaprasza kreatywnych studentów i absolwentów do udziału w praktykach i warsztatach.

Program letnich praktyk skierowany jest do studentów wiodących uczelni w Polsce. Zakłada realizowanie własnych projektów i udział w szkoleniach. Dla najlepszych przewidziana jest propozycja udziału w Programie Rozwoju Przyszłej Kadry Kierowniczej lub praca na specjalistycznym stanowisku.
Przed studentami III, IV lub V roku na kierunku biznesowym, ekonomicznym, informatycznym, prawnym lub humanistycznym, otwiera się możliwość dalszego rozwoju. Obszary w których można się zrealizować to: bankowość korporacyjna i detaliczna, prawo, technologia i informatyka, rachunkowość i podatki, PR i marketing oraz HR. Osoby, które posiadają sprecyzowane zainteresowania zawodowe oraz zdolności analitycznego myślenia, znajdą zatrudnienie w Banku. Program letnich praktyk trwa 11 tygodni, od 1 lipca do 12 września 2008 roku.
 
Bourse Game to kolejna propozycja dla studentów III, IV oraz V roku interesujących się rynkami walutowymi. Trzydniowe bezpłatne warsztaty pozwolą zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem oraz czynnikami jakie wpływają na rynek. Firma proponuje zainteresowanym udział w wykładach, ćwiczeniach oraz grach symulacyjnych. Warsztaty rozpoczną się w maju 2008 roku.
 
Citibank Handlowy wspiera indywidualne talenty. Program Rozwoju Przyszłej Kadry Kierowniczej skierowany jest do absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów. Otwiera przed nimi możliwość prowadzenia własnych projektów w Polsce lub za granicą, przygotowując ich tym samym do objęcia kluczowych stanowisk w Banku.
 
  
Więcej informacji na stronie www.citibank.pl