Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praktykuj z Unileverem – Program Praktyk Letnich

Jeżeli chcesz się przekonać, jak wygląda praca w witalnej międzynarodowej korporacji, po produkty której każdego dnia sięga przeszło 150 milionów osób na całym świecie, weź udział w Programie Praktyk Letnich. Będziesz miał możliwość poznania specyfiki pracy w branży FMCG, szansę nabycia cennego doświadczenia, sprawdzenia własnych kompetencji oraz poznania smaku odpowiedzialności za powierzony Ci do realizacji projekt

Oprócz pracy czeka Cię także wiele ciekawych wydarzeń, takich jak szkolenia, wycieczka do fabryki, zawody sportowe i wiele innych atrakcji. 
Naprawdę warto spróbować swoich sił!
Każdy z uczestników Programu Praktyk Letnich otrzymuje samodzielny projekt, nad którym przez 3 miesiące pracuje pod bacznym okiem menedżera działu i swojego Opiekuna, na pomoc którego zawsze może liczyć. Każdego roku najlepsi Praktykanci dostają od nas propozycję pracy w charakterze specjalistów lub ofertę uczestnictwa w Start-up Project. Praktyki są płatne, odbywają się w Warszawie i trwają od 1 lipca do 30 września. Praktyki odbywają się w następujących działach: Marketing, Finanse  , Customer Development (Sprzedaż), HR, IT, Logistyka.              
Proces rekrutacji:
Na praktyki można dostać się na dwa sposoby:
-biorąc udział w konkursach: U Challenge oraz Vitality at University. Szczegóły dotyczące tych programów znajdują się na www.unilever.pl
-wypełniając do 30 kwietnia (każdego roku) aplikację on-line, która zamieszczona jest w sekcji Oferty pracy i pomyślnie przechodząc dalsze etapy rekrutacji, czyli e-test, spotkanie grupowe oraz indywidualne rozmowy kwalifikacyjne.              

Więcej: www.unilever.pl