Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Project Management Days 2017

Project Management Days 2017 to 12. edycja największej studenckiej Konferencji o tematyce zarządzania projektami organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami SGH, która odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2017.

Cykl 3 dni szkoleń i warsztatów zwieńczony uroczystym bankietem, jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i networkingu z praktykami i specjalistami PM.

 

W ostatnich latach konferencja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń odbywających się w Szkole Głównej Handlowej. Project Management Days jest niepowtarzalną okazją do rozwoju umiejętności z zakresu zarządzania projektami, nie tylko dla studentów, ale także dla osób już zawodowo zajmujących się Zarządzaniem Projektami.

 

W ciągu 11 lat udało nam się zbudować rozpoznawalną markę, która jest gwarancją wysokiej jakości merytorycznej warsztatów. Pierwsza edycja projektu odbyła się w 2006 r. Przebieg i organizacja konferencji są wzorem profesjonalizmu dla studentów i kadry menadżerskiej, wykładającej na warsztatach w trakcie jej trwania.

 

W tym roku Konferencja składa się z 4 bloków tematycznych: Podstawy i Narzędzia ZP, Soft Skills, Projekty branżowe oraz Niekonwencjonalne ZP. Podstawy i Narzędzia ZP to blok skierowany do osób rozpoczynających swoją przygodę z zarządzaniem projektami. Treści wykładów i warsztatów przedstawione w tym bloku skupią się na najważniejszych aspektach związanych z prowadzeniem projektu. Będą okazją do poznania od podstaw pracy Project Managera. Skuteczne Zarządzanie Projektami wymaga odpowiedniego wsparcia poprzez użycie właściwych narzędzi. Dotyczy to zarówno wsparcia technologicznego, jak i zastosowania metodyk. Kolejny blok – Soft Skills – jest blokiem proponowanym chcącym pracować nad umiejętnościami liderskimi. Blok ten to zestawienie części kluczowych umiejętności miękkich jakimi powinien wyróżniać się skuteczny Project Manager. Tematy wykładów i warsztatów zostały skonstruowane tak, aby uwzględnić specyfikę dzisiejszych projektów, które ze względu na postęp technologiczny, globalizację oraz powszechność informacji, różnią się od tradycyjnych „podręcznikowych” przedsięwzięć. Blok Projekty branżowe będzie doskonałą okazją na zdobycie nietuzinkowej wiedzy dotyczącej realizacji projektów z obszaru m.in. telekomunikacji, informatyki, bankowości, finansów, ubezpieczeń, farmaceutyki, medycyny, budownictwa, czy energetyki . Niekonwencjonalne ZP – czyli nowość PMDays 2017 – to moduł, którego tematyka ma na celu odkrycie dotąd niespopularyzowanego myślenia o szerokim zasięgu zarządzania projektami.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

 

Śledź postępy na www.facebook.com/ProjectManagementDays/

 

Zarejestruj się! www.pmdays.pl