Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Przebisnieg.pl – darmowe kursy online

Chcesz założyć własną firmę, skutecznie, zarządzać swoim czasem lub zdobyć wiedzę na temat HR? Serwis Przebiśnieg.pl pomoże Ci osiągnąć ten cel.

Przebisnieg.pl to nowy serwis skierowany przede wszystkim do osób interesujących się biznesem i stawiających pierwsze kroki na tym polu. Umożliwia wzięcie udziału w bezpłatnych kursach e-learningowych pomocnych w zakładaniu własnej firmy.

Znajdziesz tu mnóstwo porad dotyczących pracy, rekrutacji i możliwości rozwoju. Twórcy serwisu wyciągają pomocną dłoń do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe.

W tym celu stworzone zostały kursy, które pomogą użytkownikom portalu rozwinąć skrzydła. Do dyspozycji użytkowników zostaną oddane następujące szkolenia:
· Od pomysłu do realizacji – dla osób przedsiębiorczych, które mają pomysł na założenie własnej działalności gospodarczej, ale nie wiedzą jak go zrealizować. – JUŻ DOSTĘPNY! 
· Jak być HRowcem we własnej firmie – dla osób zainteresowanych zagadnieniami z dziedziny rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.
· Poskromić bestię – dla zainteresowanych zagadnieniami z dziedziny prakseologii.
· Finanse nie dla finansistów – dla osób przedsiębiorczych, które prowadzą już własne firmy i chcą usprawnić planowanie finansów.

Udział w kursach jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że się zarejestrujesz a będziesz miał dostęp do ogromu wiedzy zgromadzonego w jednym miejscu – w serwisie Przebisnieg.pl