Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rusza program UPPP 2015

MOL Group rozpoczyna drugą edycję skierowanego do studentów programu UPPP pod hasłem „Twoja przygoda czeka…”. Do 15 października otwarta pozostaje rejestracja do gry symulacyjnej, w której uczestnicy zmierzą się online z różnymi scenariuszami, rozwiązując strategiczne zadania branżowe, opracowane przez MOL Group.

Wyłonione w ten sposób trzy najlepsze drużyny powalczą o nagrodę główną oraz szansę na rozpoczęcie kariery w ramach 18-miesięcznego programu stażowego MOL Group – „UPPP Technical Placement Programme”.

 

Do udziału w konkursie zaproszeni są w szczególności studenci kierunków związanych z geologią, przemysłem wydobywczym i zarządzaniem projektami inżynierskimi. Rejestracja na stronie www.uppp.info potrwa od 24 września do 15 października br. Do konkursu można zgłaszać całe drużyny lub też podczas rejestracji znaleźć członków zespołu, odpowiednich ze względu na kraj, uczelnię czy dany typ studiów. Najlepsze drużyny zmierzą się w finale, rozgrywanym na żywo w Budapeszcie, konkurując o pulę nagród w wysokości 25 tys. euro i możliwość podjęcia pracy w MOL Group.

Zdravka Demeter Bubalo, Wiceprezes MOL Group ds. personalnych, dodaje: „Jesteśmy dumni z naszych nagradzanych programów pozyskiwania talentów, którymi wykraczamy poza przyjęte schematy rekrutacji, oferując młodym specjalistom unikalne możliwości rozwoju. W tym roku kontynuujemy przygodę z jeszcze większym entuzjazmem, dając studentom możliwość zmierzenia się z realnymi wyzwaniami biznesowymi, a także szansę dołączenia do działu poszukiwawczo-wydobywczego MOL Group. Program UPPP jest skierowany do tych studentów, którzy poszukują nowych przygód i chcą zacząć karierę w branży naftowo-gazowej”.

 

Osiemnastomiesięczny program stażowy zapewnia uczestnikom zdobycie nowych doświadczeń praktycznych oraz solidne przygotowanie teoretyczne, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów biznesowych i technicznych. W ramach programu, uczestnicy przejdą też cykl treningów, dających wgląd w specyfikę pracy w MOL Group.