Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Sylvia Lim, Jak kontrolować swoje finanse

Czy zdarzyło Ci się obudzić w środku nocy i myśleć o kłopotach finansowych? A może sprawy finansowe w ogóle nie pozwalają Ci zasnąć? Z trudem wiążesz koniec z końcem? Masz problemy ze spłacaniem kredytu? Obawiasz się, że nie będzie Cię stać na godną emeryturę? Na samą myśl o comiesięcznych wydatkach boli Cię głowa? A może starasz się o tym wszystkim nie myśleć?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to ta książka jest dla Ciebie. Pomoże Ci ogarnąć całość Twoich finansów i kształtować je według Twojej woli. Przeczytaj ją i zastosuj zawartą tu wiedzę, a Twój portfel zacznie Ci służyć, zamiast utrudniać życie. Zacznij konsekwentnie planować przychody i wydatki. Zapewne nie staniesz się przez to milionerem, ale uwierzysz, że rozsądne gospodarowanie przynosi korzyści i rozładowuje stres wynikający z niepewności finansowej.
Twoja przyszłość jest w Twoich rękach. Zacznij traktować pieniądze z szacunkiem i powagą i dowiedz się, co mogą dla Ciebie zrobić. Zacznij już dziś budować swobodę finansową. Dowiedz się, jak:
zaplanować dobry budżet: ile naprawdę masz i ile jesteś winien;
planować wydatki: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne;
zmienić styl życia na taki, który pomoże Twoim finansom;
oszczędzać na emeryturę;
określać bezpieczny pułap zadłużenia;
inwestować: bezpiecznie i z zyskiem;
minimalizować wielkość przyszłych podatków;
szukać informacji o kredytach i poradach finansowych.
W zastosowaniu zdobytej wiedzy pomogą Ci gotowe szablony do planowania swoich finansów.

Wydawnictwo One press