Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tego jeszcze nie było: sam zrekrutuj sobie szefa!

W empiku, to Ty wybierasz z kim będziesz pracować. Wyszukaj i poznaj swoich potencjalnych szefów! W muzyce lubisz mocne gitarowe riffy, zaczytujesz się w fantastyce lub jesteś wege? Za pomocą prostego narzędzia odfiltruj pracodawcę, z którym jest Ci najbardziej po drodze.

 

Rekrutacja inna niż wszystkie

Zrozumienie, dobra atmosfera i komunikacja w pracy, to podstawa. Może na własnej skórze doświadczyłeś już tego, jak złudne bywa pierwsze wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej? A więc koniec „kupowania kota w worku”! Empik, przełamuje panujące na rynku pracy konwenanse i daje Ci wyjątkową możliwość wybrania sobie idealnego pracodawcy. Od dziś to Ty decydujesz, z kim będziesz pracować.

 

To proste!

Wejdź na www.zrekrutujszefa.empik.pl, zaznacz interesującą Cię lokalizację, zaznacz swoje kulturalne preferencje, cechy i zainteresowania. Innowacyjne, interaktywne narzędzie odfiltruje szefów, z którymi podzielasz pasje i sposób bycia. Klikając w profil danego pracodawcy możesz poczytać o nim więcej i poznać swoich przyszłych współpracowników. Pasuje? Klikasz: „Chcę z nim pracować”. To nie to? Klikasz: „Meh, szukam dalej”.

To co, zainteresowany?