Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Trójmiejskie Targi Pracy 2008

W tym roku Trójmiejskie Targi Pracy, odbędą się w dniach 19-21 maja na Politechnice Gdańskiej. To już jedenasta edycja tego przedsięwzięcia.

W jednym miejscu zgromadzi się około 150 pracodawców zarówno polskich jak i zagranicznych, którzy oferują tysiące miejsc pracy, praktyk i stażów. W ramach Targów przewidzianych jest wiele atrakcji. Będą spotkania z ludźmi polityki i biznesu, liczne konferencje, warsztaty oraz wykłady. Przez trzy dni targowe odwiedzi ponad 10 000 absolwentów i studentów. Do wygrania są setki nagród, w tym aparaty cyfrowe, odtwarzacze mp3, pamięci przenośne czy bluzy.

Sponsorem głównym Trójmiejskich Targów Pracy 2008 jest Nokia Siemens Networks. Sponsorami branżowymi imprezy są: Wirtualna Polska, Reuters, Jabil Circuit Polnd i Gratka.pl.

Pracodawcy będą mieli możliwość dotarcia do jak największej liczby osób, które spełniają wymagania na dane stanowiska pracy. Organizowana jest specjalna promocja w środowiskach akademickich kilku miast w Polsce. Ponadto informację o Trójmiejskich Targach Pracy zainteresowani odnajdą również w telewizji, radiu, prasie i internecie.

Dla pracodawców, których interesują dodatkowe możliwości zaistnienia na Targach przygotowana jest indywidualna oferta.

Organizatorzy zapraszają do udziału w TTP 2008. Prestiż, promocja i skuteczność to atuty tej imprezy. Do zobaczenia na Trójmiejskich Targach Pracy 2008.

Więcej na stornie: www.targipracy.gda.pl