Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Twarzą w twarz z pracodawcą

11-12 kwietnia, w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie miała miejsce kolejna edycja Spotkań „Twarzą w Twarz z Pracodawcą”- wyjątkowego wydarzenia łączącego targi pracy z warsztatami i doradztwem personalnym .

Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów i absolwentów stołecznych uczelni wyższych i szkół średnich. Podczas Targów uczestnicy będą mogli spotkać się z przyszłymi pracodawcami oraz wziąć udział w licznych bezpłatnych warsztatach, między innymi kształcących umiejętności autoprezentacji, skorzystać z porad doradców personalnych, poznać zasady zakładania własnej firmy czy nauczyć się jak pozyskać dotacje unijne.
 
Cykl wykładów części pierwszej przybliży słuchaczom, jak radzić sobie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, poznać oczekiwania pracodawców, oraz sztuczki autoprezentacji. Podczas drugiej części dotyczącej poszukiwania pracy za granicą, poprowadzonej w języku angielskim uczestnicy nauczą się jak pisać CV, odbyć rozmowę kwalifikacyjną czy skutecznie znaleźć pracę za granicą . Można będzie również uzyskać informacje i rady dotyczące rozkręcania własnego biznesu, z czym związana jest 3 część cyklu. Czwarty temat wykładów będzie o tym, jak korzystać z funduszy europejskich, a także w jaki sposób można je pozyskać.
 
„Twarzą w Twarz z Pracodawcą” wspiera Samorząd Studentów SGH.
 
Organizatorami Spotkania są:
Europejskie Forum Studentów AEGEE- Warszawa www.aegee.waw.pl
oraz Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. www.expoxxi.pl  

więcej informacji na stronie www.twarzawtwarz.com