Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Weź udział w Ogólnopolskim Rankingu Kariera z Pracodawcą 2006/7

Ruszył ranking Kariera z Pracodawcą 2006/07, którego celem jest wyłonienie liderów na rynku pracy pod względem atrakcyjności oferty skierowanej do młodego pokolenia, wybieranych przez dwie grupy: studentów i absolwentów oraz uczelniane Biura Karier.

Podobnie jak w ubiegłym roku, celem rankingu Kariera z Pracodawcą 2006/07 będzie wyłonienie liderów na rynku pracy pod względem atrakcyjności oferty skierowanej do młodego pokolenia, wybieranych przez dwie grupy: studentów i absolwentów oraz uczelniane Biura Karier.
Głosowanie odbywa się w formie ankiety wypełnianej przez uczestników. Uczestnikami Rankingu są studenci i absolwenci oraz biura karier szkół wyższych z całej Polski. Ankietę można wypełniać on-line na stronie internetowej Rankingu www.najlepszypracodawca.pl oraz na stronie internetowej www.kariera.com.pl. Studenci i absolwenci mogą przesyłać ankiety zarówno tradycyjną pocztą, jak i drogą elektroniczną, dzięki ankiecie zamieszczonej na stronie www.kariera.com.pl  jak i na wielu stronach uczelnianych biur karier. 

Więcej: www.najlepszypracodawca.pl