Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zapraszamy na kolejną edycję BEST Automatics & IT Festival

Jak pokazać studentom, że automatyka i informatyka to dziedziny, w których nie brak miejsca na kreatywność i dobrą zabawę? Znamy na to świetny sposób!

Już 17. listopada rusza kolejna odsłona projektu BAIT (BEST Automatics & IT Festival) organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Chcecie przekonać się, że IT może być połączeniem nauki i rozrywki? BAIT jest czymś dla Was!

 

Jak co roku Festiwal rozpocznie się Turniejem Robotów konstruowanych z klocków LEGO Mindstorms. Spróbujcie stworzyć maszynę, która w finałowych zadaniach zachwyci jury i prześcignie konkurencję!

 

Druga część projektu da Wam szansę zdobyć przydatną wiedzę teoretyczną podczas warsztatów prowadzonych przez przedstawicieli firm z branży. To idealna okazja, żeby nauczyć się czegoś więcej niż na zajęciach.

Zakończeniem Festiwalu BAIT będzie trwające do późnych godzin nocnych LAN Party w klubie Studio. Organizatorzy przygotują dla Was liczne tytuły gier na PC oraz konsole. Jako niezbędny element wydarzenia pojawi się oczywiście coroczny turniej LOL-a. Zbierzcie znajomych i jak za starych, dobrych czasów wpadnijcie poczuć tę niepowtarzalną atmosferę!

Aplikacja trwa do 15. listopada!

Więcej informacji na www.bait.BEST.krakow.pl lub na www.fb.com/BEST.BAIT. Do zobaczenia!