Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zostań liderem świata finansów! Konferencja Future CFO 2017

3 dni, 160 studentów, spotkania z doświadczonymi managerami, trenerami biznesowymi oraz mentorami – tak zapowiada się III edycja „Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA”. Wydarzenie dedykowane jest studentom, którzy już w trakcie studiów chcą świadomie rozwijać swoją karierę w branży finansowej. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie do 17 marca br. Warto więc spieszyć się z rejestracją na www.futurecfo.pl.

Unikalna formuła konferencji Future CFO opiera się na trzech filarach – ROZWÓJ i KARIERA, MOTYWACJA oraz NETWORKING. Szkolenia oraz indywidualne spotkania z ekspertami pozwolą uczestnikom dowiedzieć się, jak wygląda specyfika pracy w branży finansowej, jakich kandydatów do pracy poszukują pracodawcy z różnych sektorów i branż oraz w jaki sposób przygotować indywidualny plan rozwoju kariery. Warsztaty umożliwią również rozwinięcie kompetencji miękkich, takich jak profesjonalna komunikacja w biznesie, kreowanie marki osobistej, umiejętności przywódcze czy motywacja. Future CFO to także doskonała okazja do wzięcia udziału w warsztacie z doświadczonymi tutorami EY Academy of Business, Partnera Merytorycznego wydarzenia, a także nawiązania wartościowych kontaktów studenckich oraz biznesowych.

 „Poziom edukacji na polskich uczelniach stoi na bardzo wysokim poziomie. Konkurencja na rynku pracy jest więc coraz większa. Jednocześnie rosną wymogi stawiane absolwentom przez pracodawców, nie tylko w obszarze wiedzy, ale także w zakresie kompetencji miękkich. Aby wspomóc rozwój najlepszych studentów kierunków finansowych, ACCA co roku organizuje wyjątkową konferencję Future CFO, prowadzoną przez ekspertów ds. rozwoju i coachów kariery. Zależy nam także, aby uczestnicy mogli bezpośrednio porozmawiać z praktykami, którzy mają za sobą bogatą karierę w branży finansowej. Jesteśmy przekonani, że takie otwarte podejście pozwoli studentom świadomie rozwijać swoje kompetencje oraz budować karierę już na etapie studiów, co może przyczynić się do szybszego awansu lub przełożyć na wyższe zarobki w przyszłości” – mówi Agnieszka Jarosz, Head of Education ACCA Poland.

Konferencja „Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA” odbędzie się w  Warszawie w dniach 6-8 kwietnia 2017 r. Udział jest bezpłatny, a studenci spoza Warszawy mają zapewniony nocleg.W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby realizujące na studiach Akredytowane Programy ACCA.

Liczba miejsc jest ograniczona, warto więc spieszyć się z rejestracją. Swój udział można zgłosić poprzez wypełnienia formularza: www.futurecfo.pl/#zgloszenia.

 Aplikacje przyjmowane są do 17 marca 2017 r.

Zapraszam do obejrzenia relacji z „Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA” 2016:https://www.youtube.com/watch?v=BMEmigrkv5M