Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zrób karierę w TELE2

Chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się firm telekomunikacyjnych w Europie? Weź udział w rekrutacji na International Management Trainee – program menedżerski w czterech oddziałach TELE2 w Europie Centralnej.

 

Praca:
Po raz kolejny rozpoczynamy rekrutację na International Management Trainee – program menedżerski w czterech oddziałach TELE2 w Europie Centralnej. Zapraszamy na prezentację.
 
O nas
TELE2 to lider wśród alternatywnych telecomów w Europie. Naszą misją jest oferowanie tanich i prostych usług telekomunikacyjnych. TELE2 zawsze dąży do oferowania najlepszych cen na rynku. Posiadamy 29 milionów klientów w 19 krajach (w tym 1 milion w Polsce). TELE2 oferuje usługi z zakresu telefonii stacjonarnej, telefonii komórkowej, szybkiego dostępu do Internetu oraz telewizji kablowej. Od 1993 TELE2 nieustannie stawia czoło lokalnym monopolom i w kolejnych krajach stymuluje liberalizację rynku telekomunikacyjnego.
Od 1996 roku TELE2 jest obecna na Stockholm Stock Exchange. W 2006 roku nasze obroty wyniosły ponad 50,3 miliarda SEK, a zysk (EBITDA) wyniósł ponad 5,7 miliarda SEK.
 
Co oferujemy?
Czy chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się firm telekomunikacyjnych Europie? Czy chcesz dołączyć do dynamicznego, międzynarodowego zespołu, który podejmuje wyzwania w 19 krajach? Czy chcesz mieć możliwość samodzielnej, ciekawej i odpowiedzialnej pracy?
Co roku TELE2 rekrutuje w każdym z krajów jedną osobę na stanowisko International Management Trainee. Oferujemy udział w dynamicznym programie menedżerskim. W ciągu 12 miesięcy będziesz pracować w czterech oddziałach grupy TELE2 w Warszawie, Duesseldorfie, Wiedniu i Sztokholmie. W każdym z krajów będziesz odpowiedzialny za realizację projektów, które pozwolą Ci zdobyć dogłębną wiedzę na temat firmy i rynku telekomunikacyjnego.
Od pierwszego dnia Twojej pracy otrzymasz odpowiedzialne zadania w niezwykle dynamicznym środowisku biznesowym. Stawisz czoła wielu wyzwaniom oraz poznasz ciekawych ludzi. Otrzymasz wiele możliwości doskonalenia obecnych i pozyskania nowych umiejętności. Możesz także liczyć na wsparcie doświadczonego mentora – członka kadry zarządzającej.
W trakcie programu otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowo, za granicą TELE2 organizuje mieszkanie, opłaca koszty najmu oraz pokrywa koszt prywatnych przelotów do domu. Po zakończeniu programu otrzymasz możliwość podjęcia pracy na stanowisku menedżerskim.
Więcej informacji o TELE2 i programie znajdziesz na stronie www.tele2.pl/trainee.
 
Kogo szukamy?
Jesteś tegorocznym absolwentem lub ukończyłeś studia nie później niż dwa lata temu i dodatkowo:
Uzyskałeś/-aś bardzo dobre wyniki na studiach
Posiadasz bardzo dobre umiejętności analityczne/rozwiązywania problemów
Mówisz płynnie po angielsku (inny język będzie dodatkowym atutem)
Cechujesz się inicjatywą (działalność w organizacjach studenckich, odbyte praktyki, stypendia, itp.)
Lubisz pracować w grupie
Posiadasz doświadczenie zawodowe zdobyte w czasie staży lub pracy
Zdobyłeś ciekawe doświadczenia międzynarodowe (studia, praca, itp.)
 
Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie www.TELE2.pl/trainee

Proces rekrutacyjny
Szukamy kogoś, kto po roku będzie gotowy do objęcia stanowiska menedżerskiego, dlatego proces rekrutacji jest kilkuetapowy:
Zaczynasz, wysyłając do nas aplikacji w języku angielskim (CV i list motywacyjny) oraz referencje i oceny ze studiów do 11 listopada 2007 na adres: recruitment@tele2.com.pl.
Następnie odbywasz rozmowę z osobą aktualnie uczestniczącą w programie (z aktualnym Management Trainee).
Rozmowa z Dyrektorem Marketingu i Dyrektorem Generalnym TELE2 w Polsce.
Testy sprawdzające m.in. zdolności analityczne i komunikacyjne.
Ostatni etap to rozmowa z osobą odpowiedzialną za region Europy Centralnej.
Program rozpoczyna się w lutym 2008 i trwa 12 miesięcy.
TELE2 Polska sp. z o.o., ul Marynarska 21, Warszawa