Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

AstraZeneca kolejny rok z rzędu wśród najlepszych pracodawców w Polsce

O sile AstraZeneca decydują ludzie. Z pasją i zaangażowaniem budują przyjazne dla wszystkich miejsce pracy. Otrzymane kolejny raz z rzędu wyróżnienia Top Employer Polska 2022 i Top Employer Europe 2022 to potwierdzają. Poznaj nas bliżej podczas spotkań w ramach #AZWebinar, które rozpoczynają się już 17 marca 2022 roku.

Ponownie wśród najlepszych

W styczniu AstraZeneca została doceniona na rynku pracodawców – Top Employers Institute, globalny autorytet w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, przyznał firmie tytuły Top Employer Polska 2022 oraz Top Employer Europe 2022. Tym samym AstraZeneca Pharma Poland dołączyła do prestiżowego grona firm, które otrzymały potwierdzenie, że ich działania są zgodne z najwyższymi standardami w zakresie praktyk HR.

#AZWebinar – poznajmy się bliżej

Jeśli chcielibyście wiedzieć, co tytuły Top Employers Polska i Europa 2022 oznaczają w praktyce, to zapraszamy na spotkania z pracownikami AstraZeneca w ramach #AZWebinar. Już 17 lutego rusza cykl webinarów przygotowany dla studentów i absolwentów ostatnich lat studiów, którzy stoją u progu swojej kariery zawodowej. Jest to doskonały moment, aby poznać nas bliżej i przekonać się, że AstraZeneca jest organizacją, w której warto rozpocząć swoją karierę zawodową. Dowiedz się więcej:
https://www.astrazeneca.pl/AZwebinar.html

Pierwsza praca w AstraZeneca #WSIP

Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów mogą zaaplikować na staż w letnim programie stażowym #WSIP. Rekrutacja do trzeciej edycji rozpoczyna się 14 marca i potrwa przez trzy tygodnie. Zapraszamy do składania aplikacji osoby nie tylko studiujące na kierunkach medycznych, ale również ekonomicznych, finansowych czy biznesowych: https://careers.astrazeneca.com/search-jobs. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej programie #WSIP od uczestników ubiegłorocznych edycji: https://www.astrazeneca.pl/staz.html

 

Kim jesteśmy?

AstraZeneca jest globalną firmą biofarmaceutyczną. Osią działalności spółki jest prowadzenie działalności naukowej i badawczo-rozwojowej na rzecz pacjentów. Dostarczamy terapie, które zmieniają życie pacjentów na całym świecie. To jest coś, co motywuje każdego pracownika, każdego dnia pracy!

AstraZeneca jest obecna w Polsce od ponad trzydziestu lat, zatrudniając ponad 2 500 osób. W Warszawie od kilku lat działa Globalne Centrum Operacyjne Badań Klinicznych, odpowiedzialne za organizację i prowadzenie globalnych badań klinicznych nad nowymi cząsteczkami i terapiami. Placówka drugi rok z rzędu uzyskała status Centrum Badawczo-Rozwojowego. W warszawskim biurze AstraZeneca mieści się również Globalny Dział Finansów, Zakupów i HR oraz część komercyjna spółki, dzięki której leki AstraZeneca trafiają na polski rynek. W połowie ubiegłego roku spółka otworzyła biuro w Krakowie, które sukcesywnie rozwija. AstraZeneca wspiera rozwój polskiej gospodarki poprzez wielomilionowe inwestycje w badania i rozwój, transfer wiedzy oraz współpracę z polskimi naukowcami i uniwersytetami. Ta ostatnia stanowi integralną część strategii rozwoju firmy w Polsce.

AstraZeneca to przede wszystkim ludzie

Aby skutecznie wspierać pacjentów należy wspierać swoich pracowników – tworząc dla nich doskonałe miejsce pracy. Swoim pracownikom AstraZeneca zapewnia szereg udogodnień, w tym prywatne ubezpieczenie zdrowotne, program Multisport czy dofinansowanie do edukacji. Do wielu stanowisk przypisane są niskoemisyjne służbowe samochody, w tym również auta elektryczne. Przede wszystkim jednak firma stawia na nieustanny rozwój swoich pracowników, zachęcając ich do udziału w jak największej liczbie wydarzeń, szkoleń i warsztatów, wspierając ich długofalową ścieżkę kariery i zdobywanie nowych kompetencji.

Więcej informacji o AstraZeneca można znaleźć na stronie www.astrazeneca.pl.