Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs dla przyszłych inżynierów

Jeżeli jesteś posiadaczem innowacyjnych idei dotyczących procesu automatyzacji produkcji – weź udział w konkursie Mitsubishi Electric!

W konkursie „Mitsubishi Electric” mogą wziąć udział studenci z dowolnej polskiej uczelni wyższej. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu autorskiego opracowania, prezentującego nowatorskie pomysły, które wykorzystują sprzęt automatyki Mitsubishi Electric i w realnych zastosowaniach pozwalają uzyskać większą oszczędność energii, większą dokładność, wyższą jakość oraz ulepszone przetwarzanie wyjść.
Dopuszczalne jest tylko jedno zgłoszenie na jednego uczestnika konkursu. Opracowanie powinno składać się z maksymalnie pięciu stron A4.
Każdy z pięciu finalistów zdobędzie stypendium w wysokości 2000 EUR. Macierzyste wydziały zostaną nagrodzone demonstracyjnym zestawem automatyki, opartym na zaawansowanej technologii Mitsubishi Electric z serii Q PLC. Główny zwycięzca wraz z opiekunem naukowym złoży wizytę w fabryce Mitsubishi Electric w Nagoya, w Japonii. Pięćdziesięciu następnych zawodników otrzyma nagrodę pocieszenia.
 
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie www.automation-scholarship.com