Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Męski obiekt pożadania

Chcesz wiedzieć, która część kobiecego ciała najbardziej porusza męskie zmysły a która ma dla nich najmniejsze znaczenie.

Jeden z największych serwisów internetowych przeprowadził sondę na temat seksualnych upodobań mężczyzn. Pod uwagę brane były wyłącznie cielesne atrybuty ciała. Wyniki sondy prezentują się następująco:
 
Miejsce 5- Ponętne usta
Zaledwie 5% ankietowanych mężczyzn wybrało tę część kobiecego ciała. Jednak, bez wątpienia, kobiece usta oddziałują na mężczyzn i kobiety doskonale zdają sobie z tego sprawę. Nie bez kozery tak popularne są zabiegi powiększania warg. Usta są przecież niezastąpionym źródłem rozkoszy. Najbardziej przyciągają uwagę usta podkreślone czerwoną szminką, błyszczące i gładkie.
 
Miejsce 4- Zmysłowe oczy
Są zwierciadłem duszy- to wiemy. To właśnie wzrokiem kobiety najczęściej podrywają facetów. Oczy, a co za tym idzie – spojrzenie są bardzo wymowne i czasami wystarczy jeden niuans, aby mężczyzna domyślił się co jest grane. Na ten atrybut oddało głos 13% ankietowanych.
 
Miejsce 3- Nogi
Ale koniecznie zgrabne i długie. Na 23% mężczyzn robi wrażenie kobieta w spódnicy. Wtedy nogi są wyeksponowane. I nie koniecznie musi to być super krótka mini, która więcej odkrywa niż zakrywa. Ważne, żeby pokazać tyle, by rozbudzić męską wyobraźnię.
 
Miejsce 2- Pupa
I wbrew pozorom, wcale nie chuda i koścista, ale właśnie ponętna i okrągła. Najlepiej prezentuje się w spódniczkach i sukienkach. Wtedy mężczyźni nie potrafią oderwać od niej wzroku.
 
Miejsce 1- Piersi.
Tu chyba nie ma niespodzianki. Od wieków kobiece piersi robiły największe wrażenie na mężczyznach. Naukowcy podkreślają, że jest to bezpośrednio powiązane z okresem niemowlęcym. Mężczyźnie po prostu piersi kojarzą się z matką a co za tym idzie z troską, ciepłem, jedzeniem i bezpieczeństwem. Bez względu na wielkość czy kształt, podobają im się każde piersi.