Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Szukasz pracy lub stażu? Pokaż się na Talent Days!

Jesteś studentem, absolwentem lub młodym specjalistą? Z pewnością szukasz swojej pierwszej pracy lub stażu. Zapomnij o przeglądaniu tysięcy ofert w internecie, bo mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie – targi pracy Talent Days. Tutaj praca sama znajdzie Ciebie.

Targi pracy Talent Days ruszają już w marcu w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Odwiedzisz na nich stoiska czołowych pracodawców na rynku i porozmawiasz z rekruterami 1:1 w przyjaznej atmosferze. Talent Days to także szeroki wybór warsztatów, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę i kompetencje, a także zyskasz cenny wpis w CV. Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje certyfikat ich ukończenia.

Podczas Round Table możesz przysłuchiwać się dyskusji ekspertów z branży i zadawać im pytania. To doskonała opcja, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o interesującej Cię ścieżce kariery i zyskać pewność, że obrałeś dobry kierunek.

Nie wiesz, jak stworzyć idealne CV? Eksperci z branży pomogą Ci zadbać o każdy szczegół, dzięki czemu będziesz mieć dużo większe szanse podczas poszukiwania pracy. Dobre CV to dobry początek. Bardzo ważne jest także odpowiednie zdjęcie. W Strefie FOTO wykona je dla Ciebie profesjonalny fotograf – totalnie za free! Zrobione przez niego zdjęcie możesz umieścić w CV, ale nie tylko! Doskonale sprawdzi się także w mediach społecznościowych, takich jak LinkedIn czy Twitter.

Masz dość noszenia ze sobą papierowego CV? Mamy na to sposób! Wystarczy, że podczas rejestracji na targi wypełnisz jeden formularz, a my przygotujemy dla Ciebie e-CV w formie wygodnej opaski, którą odbierzesz bezpośrednio na targach. To nie tylko łatwiejszy i wygodniejszy sposób aplikowania, ale również troska o środowisko. Opaska e-CV posiada kod, który pracodawcy odczytują przy pomocy specjalnego skanera – i już! Aplikacja wysłana!

Na targach masz także możliwość uczestniczenia w programie Talent Match. Nie musisz się już przejmować szukaniem pracy na własną rękę – na podstawie wymagań Twoich i pracodawcy połączymy Was w zawodową parę. Jesteśmy pewni, że dzięki udziałowi w Talent Match stworzycie swój #perfectMATCH!

Talent Days to nie tylko okazja do szukania pierwszej pracy, ale także do przebranżowienia. Być może skończyłeś studia i finalnie okazało się, że to nie do końca ścieżka dla Ciebie i stwierdziłeś, że zaczniesz nowy kierunek lub postawisz na rozwijanie się samodzielnie w innej branży niż dotychczasowa? Na targach pracy poznasz interesujące Cię branże “od środka” przy okazji rozmowy z rekruterami, doświadczonymi pracownikami, mentorami, a także uczestnicząc w warsztatach i  dyskusjach. Talent Days to wydarzenie skierowane do osób rozpoczynających karierę, ale także do tych, którzy chcą wejść na nowy level dotychczasowej ścieżki.

Na wiosennej edycji Talent Days porozmawiasz z takimi pracodawcami, jak Mostostal Zabrze, Siemens Energy, Deloitte Polska, Rockwell, International Paper, KPMG i wieloma innymi! To doskonała okazja, aby pokazać się od jak najlepszej strony czołowym firmom na rynku.

Talent Days na wiosnę 2023 to:

Katowice → 14 marca → MCK Katowice

Kraków → 16 marca → ICE Kraków Congress Center

Wrocław →  22 marca → Tarczyński Arena Wrocław

Warszawa → 30 marca → PGE Narodowy

 

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy, że zarejestrujesz się na talentdays.pl, pobierzesz bilet i pojawisz się na targach.

Do zobaczenia!