Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Toothing – sposób na szybką randkę

Masz telefon wyposażony w Bluetooth? Jeśli tak, możesz szybko umówić się na intymne spotkanie bez zobowiązań.

Jak większość wynalazków toothing został odkryty przypadkowo. Nazywany jego ojcem Jon z Wielkiej Brytanii, jadąc w 2004 roku do pracy otrzymał jednoznaczną wiadomość wysłaną z nieznanego numeru, która brzmiała: „Chcesz to teraz zrobić?”. Przypuszczał, że to pomyłka, do czasu aż poczuł na sobie wzrok młodej dziewczyny.

Swoją przygodę opisał w Internecie a pomysł na toothing szybko znalazł wielu zwolenników nie tylko na Wyspach, ale także w Stanach, Holandii, Włoszech i Polsce.  Istotą technologii Bluetooth jest możliwość wysyłania wiadomości do komórek, które znajdują się w odległości do 10 metrów, nie trzeba przy tym znać numeru telefonu, na który chcemy wysłać sms.

Ulubionymi miejscami polowań tootherów są centra handlowe, stacje kolejowe i metra. W Polsce moda na toothing rośnie wraz z popytem na telefony wyposażone w Błękitny kieł. W Krakowie najłatwiej można spotkać toothera w okolicach Rynku Głównego, w Warszawie na Starym Mieście i w Łazienkach. Może wiesz, jak jest w twoim mieście?

Źródło Interia.pl