Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Twoje studia magisterskie czekają na Ciebie! – 16.11 – darmowa wejściówka

Odwiedź LOFT II PIĘTRO 16 listopada 2017, przyprowadź znajomych i dowiedz się wszystkiego, czego chcesz, o studiach II stopnia na targach Targi magisterskie w Warszawie!

Zarejestruj się teraz na Targi magisterskie w Warszawie korzystając z kodu na darmowy bilet AC7LW i nie płać za wstęp na targi!

Przedstawiciele wielu europejskich uczelni czekają na Ciebie na targach – gotowi odpowiedzieć na każde pytanie! Zwiedzając stoiska, rozmawiając z innymi studentami i miło spędzając czas dowiesz się jakie są Twoje szanse na podjęcie wymarzonych studiów magisterskich w Polsce lub za granicą. Spotkasz przedstawicieli uczelni z Polski, Belgii, Danii, Niemiec, Włoch i Wielkiej Brytanii.

Finansowanie studiów, proces składania dokumentów i ścieżki kariery, to najważniejsze tematy, które pewnie zechcesz poruszyć z ekspertami ds. edukacji. Indywidualne podejście doradców edukacyjnych pomoże CI w podjęciu przyszłych decyzji, ponieważ porady, które usłyszysz będą indywidualnie dopasowane do Twojej sytuacji.

Przedstawiciele uczelni i eksperci w zakresie edukacji poprowadzą prezentacje, w których może uczestniczyć każdy odwiedzający targi. Masz szansę dowiedzieć się więcej o tematach, które interesują każdego studenta – finansowanie, studia za granicą, proces rekrutacji etc. Poza ogólnymi informacjami usłyszysz szczegóły dotyczące konkretnych uczelni, ich kampusów, metod nauczania i życia studenckiego.

Zarejestruj się teraz na Targi magisterskie w Warszawie korzystając z kodu na darmowy bilet AC7LW i nie płać za wstęp na targi!

Masters Study Fair odbywają się w Warszawie już po raz trzeci jednak na międzynarodowej arenie imprez edukacyjnych jesteśmy o wiele dłużej. Nasze doświadczenie pokazuje, że osobiste spotkania pomiędzy studentami i uczelniami są kluczowe w wyborze odpowiedniego programu studiów, gwarantują satysfakcję z dokonanego wyboru i szybki rozwój zawodowy po studiach.