Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

W EY Polska trwa największa rekrutacja w tym roku.

Zacznij poziom wyżej. Jeśli stawiasz sobie wysoko poprzeczkę, wystartuj z odpowiedniego poziomu.

Zapraszamy do najlepszej praktycznej szkoły przedsiębiorczości. W EY każdy projekt jest inny, a liczba obsługiwanych branż oraz globalny zasięg wyzwań gwarantują, że rozwijasz się szybciej niż gdziekolwiek indziej. Od samego początku korzystasz z profesjonalnych szkoleń i pracujesz z ekspertami, których projekty zmieniają oblicza biznesu – zdobytą wiedzę oraz relacje wykorzystasz już zawsze.

Wybierz rolę dla siebie

Sprawdź, jak funkcjonuje biznes jako Audytor, albo spójrz na prawo ekonomicznym okiem i zobacz więcej niż inni jako Doradca Podatkowy. Możesz też poczuć moc wielkich transakcji, fuzji i przejęć jako Doradca Transakcyjny lub rozwiązywać problemy i projektować innowacje jako Doradca Biznesowy. Wybór należy do Ciebie – rozpocznij płatne praktyki w wybranym dziale i mieście (Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu lub Gdańsku).

Jak stworzyć najlepszą przestrzeń do pracy?

Każdy ma swoją odpowiedź na to pytanie, dlatego przestrzeń w naszych biurach zaprojektowaliśmy wspólnie. Pracuj zespołowo lub korzystaj z miejsc przeznaczonych do burzy mózgów, pracy w ciszy, rozrywki lub… drzemki. Możesz też liczyć na masaż w godzinach pracy oraz na świeże owoce. Realizuj projekty najwyższych lotów, korzystając ze swobody, którą zapewnia Workplace of The Future.

Jeśli studiujesz na kierunku ekonomicznym, prawniczym, technicznym lub nauki ścisłe i chcesz zacząć poziom wyżej, na pewno mamy coś dla Ciebie.

Sprawdź: www.ey.com.pl/kariera

Czekamy na Twoją aplikację do 11 kwietnia.