Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Za klimat i dobrą karierę!”. Wyborowa Pernod Ricard rusza z kampanią stażową

Firma Wyborowa Pernod Ricard wystartowała z nową odsłoną programu stażowego – w tym roku pod hasłem „Za dobrą karierę!”

Wyborowa Pernod Ricard oferuje płatne staże w takich działach jak: marketing, sprzedaż, HR, finanse czy produkcja. Stażystki i stażyści poszukiwani są do wszystkich trzech lokalizacji firmy – w Warszawie, Poznaniu i Zielonej Górze.

Tegoroczna, ósma już edycja programu stażowego ma nieco inny charakter niż ta z ubiegłych lat. Dotychczasowe hasło „Dobry start procentuje” zostało zastąpione nowym „Za dobrą karierę!”, a sama kampania koncentruje się wokół działań związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Każda z osób uczestniczących w tegorocznym stażu zdobędzie wiedzę i doświadczenie, ale co równie ważne, będzie miała możliwość wzięcia udziału w jednym z wielu projektów Wyborowa Pernod Ricard realizowanych w ramach strategii zrównoważonego rozwoju. Firma oferuje również liczne benefity, m.in.: dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, szkoleń rozwojowych, sprzedaż pracowniczą, paczki świąteczne, udział w wydarzeniach i spotkaniach integracyjnych.

Na staż można aplikować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej https://zadobrakariere.pl/. Po jego poprawnym uzupełnieniu wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną. Zatrudniona stażystka bądź stażysta będą mieli nad sobą mentora, który będzie wspierał ich przez cały okres 12 miesięcznego stażu. Aplikacje można przesyłać do 27 maja.