Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zacznij jesienny sezon z nowym pracodawcą

Powroty z wakacyjnej sielanki bywają ciężkie, ale okres wakacji to również dla wielu z nas czas podsumowań i przemyśleń. Studenci, absolwenci, specjaliści czy doświadczeni pracownicy – wszystkie te grupy łączy chęć rozwoju i zmian. Kolejne edycje targów pracy Career EXPO, które odbędą się już 25 października we Wrocławiu i 21 listopada w Poznaniu, to idealna szansa na spotkanie z rekruterami kilkuset topowych, międzynarodowych firm, a taże możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez cenionych polskich ekspertów. Bezpłatny bilet na wydarzenie można pobrać, rejestrując się za pośrednictwem strony https://careerexpo.pl/rejestracja.

Rozpocznij drogę do sukcesu

Specjaliści i doświadczeni pracownicy szukają możliwości rozwoju swoich umiejętności, świeżo upieczeni absolwenci mierzą się z trudnościami wejścia na rynek pracy, a studenci poszukują swojej własnej drogi zawodowej. W gąszczu rekrutacyjnych informacji, płynących do nas z różnych stron, ciężko wyciągnąć właściwe wnioski i znaleźć interesujące nas treści. Wizyta na jesiennej edycji Career EXPO to idealna okazja, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwiających się branż, jak chociażby Kaufland – partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance. Przedstawiciele firm z sektorów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych chętnie uchylą rąbka tajemnicy i opowiedzą o kulisach swojej pracy w organizacji z punktu widzenia jej członka.

Rekrutacja w błyskawicznym tempie

Ci, którzy zdecydowali już, do której firmy chcieliby aplikować, dzięki Career EXPO mają możliwość wzięcia udziału w tak zwanej Szybkiej Rekrutacji. Każdy użytkownik, zarejestruje się przez stronę www.careerexpo.pl, po wypełnieniu CV i wstępnej weryfikacji, może umówić się na spotkanie z rekruterem w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze w specjalnie wyznaczonej na targach strefie. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostały skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO już jako pracownik cenionej przez nas firmy.

Rozwiń swoje kompetencje

Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniego spotkania się z rekruterami, ale także szansa na uzupełnienie swoich umiejętności podczas licznych szkoleń i merytorycznych prelekcji. Spotkanie z ekspertami zarówno z zakresu rozwoju zawodowego, jak i osobistego, daje uczestnikom szansę na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zwiększa prawdopodobieństwo na znalezienie zatrudnienia.

Warto również udać się pod scenę główną, gdzie znane postacie ze świata biznesu opowiedzą o tajnikach sukcesu, a eksperci w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi ujawnią sekrety swojej pracy i doradzą, jak stać się kandydatem pożądanym przez rekruterów.

Na uwagę osób, które dopiero zaczynających swoją karierę zawodową, jak i tych planujących zmienić dotychczasową pracę, zasługuje również strefa indywidualnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych, gdzie specjaliści HR bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje nam profesjonalne zdjęcie, które postawi kropkę nad i w naszym atrakcyjnym życiorysie.

Sprawdzian sprytu w Escape Roomie

W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również niezwykła niespodzianka w postaci Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej, przygotowanego we współpracy z Tkalnią Zagadek. W środku czeka na nas mnóstwo tajemniczych łamigłówek, które zaskoczą nawet największych “sherlocków”. To idealna okazja do sprawdzenia swojego sprytu, kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale także dobrej zabawy.

Aby dać zielone światło swojej karierze oraz skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferują targi pracy Career EXPO, wystarczy zarejestrować się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja i pobrać darmowy bilet na wydarzenie.

TARGI PRACY Career EXPO

25 października 2017                                                            

Wrocław, Hala Stulecia                                                            

21 listopada 2017

Poznań, Pawilon nr 15, MTP

godz. 10:00-18:00