Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zostań CSR Masterem Zmieniaj świat na lepsze i weź udział w konkursie „CSR Masters – działaj z Henklem!”

Jesteś studentem? Zauważyłeś problem społeczny i chcesz go rozwiązać? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną lub edukacyjną? Weź udział w konkursie „CSR Masters – działaj z Henklem!” i zdobądź jeden z trzech grantów w wysokości 5 000 zł na realizację autorskiego projektu.

Projekty

W ramach „CSR Masters – działaj z Henklem” można zgłaszać projekty o tematyce prospołecznej, ekologicznej, edukacyjnej lub kulturalnej. Beneficjentem działań może być każdy, pod warunkiem, że będą to osoby zrzeszone w ramach instytucji takich jak np. fundacje, szkoły czy domy kultury.

Jak się zgłosić?

Stwórz 2–4-osobowy zespół i opracuj projekt działań społecznych.
Odwiedź stronę www.csrmasters.pl, wypełnij formularz i dołącz do niego krótką prezentację Waszego pomysłu. Nie zwlekaj! Działaj już teraz! Na zgłoszenie masz czas do 9 lutego 2020 r.

Finał i ogłoszenie zwycięzców

10 projektów finałowych zostanie wybranych przez jury. W ostatnim etapie ich autorzy przygotują krótki film promujący inicjatywę. Na zgłoszenia zespoły mają czas do 8 marca 2020 r. Zwycięskie projekty III edycji „CSR Masters – działaj z Henklem!” zostaną ogłoszone 13 marca 2020 r.